Krtkovanie čistenie kanalizácie ‚ž

Neodteká Vám voda ? upchal sa vám odpad  vo vani či v dreze ? upchalo sa Vám wc ?  sme tu pre Vás Krtkujeme čistíme menšie potrubia byty a domy potrubie do priemeru max 150 mm za prijatelne ceny ... Krtkovanie čistenie potrubia v bytoch a domoch  Banská Bystrica , Zvolen , Brezno , Detva  a blízke okolie ....  

 

Sme pripravený aj na väčšie poruchy

Kontaktujte nás a zistite, či Vám dokážeme pomôcť s Vašou poruchou

 

                                                                                             

Snáď v každej domácnosti sa z času na čas vyskytne problém s neodtekajúcou kanalizáciou. Ide o problém, ktorý môže byť dlhodobý a je len otázkou času, kedy sa stane havarijnou situáciou. Všetky problémy s kanalizáciou však rýchlo a pohotovo vyrieši naša havarijná služba. Čistenie kanalizácie, alebo tzv. krtkovanie je proces, pri ktorom sa uvoľnia všetky nánosy z kanalizácie, strešných žľabov, či iných potrubí.

     Upchávanie kanalizácií je väčšinou postupné, všimneme si to na čím ďalej, tým pomalšom odtekaní odpadovej vody. Už vtedy je dobré zavolať odborníkov, ktorí sú vyškolení priamo na tento výkon. Cena krtkovania záleží na jednotlivých prípadoch, väčšinou sa jedná o sumu v desiatkach eur. Určite je to však výhodnejšie, ako neskôr riešiť problém s vyrazením kanalizačnej vody do domu.

 

 

                           

                                

 

                                                             

                                                                                             

 

 

 

Zaoberáme sa čistením kanalizácií, krtkovaním, 
čistenie strešných zvodov, žlabov, čistením zámkovej dlažby 
Naše služby ponúkame firmám, školám ale aj domácnostiam v Banskj Bystrici , Zvolene ,Detve ,Brezne  a v blízkom okolí.
 
Sme vybavení modernu a profesionálnou technológiou, vďaka čomu dokážeme pracovať
rýchlo a za prijateľné ceny.

 

  

 

                                                                                              

 

 

 

Každý z nás sa z času na čas stretne s problémom upchatého odpadu. Zanesené potrubie najčastejšie vzniká v dôsledku nánosu tuku a mastných čiastočiek na vnútornú stranu rozvodov, na ktorých sa časom vytvorí lepkavá vrstva zabraňujúca prietoku väčších nečistôt. Krtkovanie, alebo preventívne čistenie kanalizácie dokážu tento problém odstrániť alebo mu v značnej miere predchádzať.

TOPlist